АФНУ
19
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
6
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Професійний,сертифікований рієлтор на ринку нерухомості у м.Чернівці
Співзасновниця АН «Галерея Нерухомості»

Більше 17 років практичного досвіду роботи рієлтором.

Основний напрямок діяльності - купівля, продаж та оренда житлової нерухомості.

У своїй роботі керуюся принципами чесності, добропорядності, відповідальності та партнерства.

Член Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України (АФНУ) та міжнародний член Національної Асоціації рієлторів США (NAR)

З 2021 року займаю посаду Голови Чернівецького регіонального відділення АФНУ

Мета громадської діяльності - обʼєднати найкращих фахівців ринку нерухомості у Чернівцях в сильну, професійну та дружню команду, яка працює кваліфіковано, дотримуючись правил та кодексу етики!

Постійно навчаюся та вдосконалюю фахові здібності відвідуючи сертифікаційні курси, семінари, майстер класи, конференції, щоб надавати якісну рієлторську послугу для задоволення потреб моїх клієнтів!

Портфолио реализованных объектов (54)

  • продано
    49 900 $
    998 $/м²

    Комарова, 16

    БЕЗ КОМИССИИ Комарова
    2 комнаты
    50 / 28 / 9 м²
    этаж 1 из 9
    2 г. 4 мес. назад
    Продаю 2-кімн. квартиру в панельному будинку по вул.Комарова(район вул.Полєтаєва) 1-й поверх /9 Загальна площа 50 кв м. Квартира не кутова, з утепленим фасадом. Зручне планування, кімнати окремі, ванна/туалет роздільні, велика кухня. В квартирі зроблений капітальний ремонт, замінені усі вікна на металопластикові, нова електрика та сантехніка, якісні вхідні двері , санвузли та кухня облицьовані плиткою, на підлозі ламінат. Лоджія з кімнати засклена та з ремонтом. Частково залишаються меблі та побутова техніка за домовленістю. Розвинена інфраструктура, поруч дитячий садок,школа, магазини,аптеки, ринок,зупинки громадського транспорту. Родзинкою квартири є вихід з лоджиї у зелений дворик, де мо...
  • продано
    42 500 $
    817 $/м²

    Південно-Кільцева, 29

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    52 / 29 / 9 м²
    этаж 8 из 9
    2 г. 5 мес. назад
    Квартира не кутова,світла та тепла. Кімнати окремі, с/в роздільний. З кімнати велика засклена лоджия. Жилий стан. Вільна,перегляд за домовленістю
  • продано
    17 000 $
    340 $/м²

    Лазурна

    БЕЗ КОМИССИИ пр-т Независимости
    50 / 35 / 7 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2 г. 5 мес. назад
    Продаю дачу в затишному місці по вул. Лазурній (кінець вул.Вижницької ) Садове товариство «Ландиш» Хороша насипна гравійна дорога. Заг площа будинку 50,5 кв м 1-й поверх: 1 кімната + кухня; 2-й поверх: 2 окремі кімнати. Будинок цегляний,новий дах металочерепиця. Вікна металопластикові. Є колодязь на ділянці. Розмір ділянки 4.6 сот Світло заведено у будинок. Поряд будинки в яких проживають люди на постійній основі. Документи готові до продажу Перегляд у зручний час.
  • продано
    51 000 $
    729 $/м²

    Героев Майдана ул. (Червоноармейская), 59

    БЕЗ КОМИССИИ Героев Майдана
    3 комнаты
    70 / 39 / 8 м²
    этаж 8 из 9
    2 г. 6 мес. назад
    Спецпроект Всі кімнати окремі. Два балкони та лоджия МП вікна (балкони/лоджия засклені) Квартира потребує ремонту. Поруч парк «Жовтневий» Інфраструктура: Розвинена інфраструктура Поруч зупинка громадського транспорту,магазини,аптеки. Школа та дитячий садочок до 5хв пішки. До ТРЦ «Майдан» 7 хв пішки
  • продано
    31 500 $
    808 $/м²

    Шолом-Алейхема, 16

    БЕЗ КОМИССИИ Комарова
    2 комнаты
    39 / 25 / 5 м²
    этаж 3 из 3
    2 г. 6 мес. назад
    2-кімн. квартира в Центрі. Розташована по вул. Шолом Алейхема Квартира компакта,невеликої площі 39 кв.м. Пічне газове опалення,газова колонка на гарячу воду. Вікна замінені на металопластикові. Дах перекрито новою бляхою. Вхід у квартиру по бетонному балкону. Є невелика кладовка. Квартира вільна,перегляд за домовленістю.
  • продано
    31 500 $
    955 $/м²

    Исидора Воробкевича ул., 15

    БЕЗ КОМИССИИ Стадион "Олимпия"
    1 комната
    33 / 13 / 7 м²
    этаж 7 из 9
    2 г. 6 мес. назад
    1–кімн. квартира в панельному будинку. Квартира світла та чиста. З кімнати велика лоджия, засклена металопластиком. Бойлер на гарячу воду. Доглянутий загальний тамбур з сусідами під ключ. Спільна кладовка в тамбурі на двох. Не перша лінія,спокійний район. Поруч парк «Жовтневий» та ринок «Головний»
  • продано
    31 700 $
    881 $/м²

    Авангардная ул., 53

    БЕЗ КОМИССИИ ТЦ "Rika"
    1 комната
    36 / 15 / 12 м²
    этаж 2 из 5
    2 г. 10 мес. назад
    1-кімн. квартира зручного планування, в цегляному будинку . Розташована по вул.Авангардній (біля лабораторії «Сінево») Ідеальний 2-й поверх. Квартира потребує ремонту. Санвузол суміжний,є кладовка. Кухня збільшена за рахунок лоджиї. Наявні усі лічильники. В підʼїзді зроблено ремонт. Вільна,перегляд за домовленістю.
  • продано
    120 000 $
    474 $/м²

    Володимира Великого

    БЕЗ КОМИССИИ
    253 / 100 / 18 м²
    2 этажа
    13 сот
    4 комнаты
    2 г. 9 мес. назад
    Продаю будинок у передмісті Чернівців, с.Великий Кучурів. Росташований на забудованій вулиці, друга лінія від дороги. Будівництво розпочато з якісних матеріалів та за сучасним проектом. Площа земельної ділянки 13 сот - Присутні усі комунікації: світло(три фази),газ,вода(криниця),вигрібна яма; - Залитий бетон під огорожу по всьому периметру ділянки; Загальна площа будинку 253 кв.м. Житлова 100.2 кв.м Кухня 17.9 кв.м На 1-му поверсі розміщено : -гараж 28 кв.м -простора кухня-вітальня -санвузол -вихід на терасу у двір На 2-му поверсі: -4 окремі кімнати -2 санвузла -гардеробна -коридор -2 балкона Під будинком є підвальне приміщення. На території ділянки побудований гостьовий будинок загальною пл...
  • продано
    45 500 $
    989 $/м²

    Независимости просп., 88-А

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    46 / 31 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. 10 мес. назад
    2-кімн.київка мікрорайон (друга лінія) 46/31/5 ,окремі кімнати (планування - вікна на одну сторону) 5й поверх(шатровий дах) МП вікна,балкон засклений. Дуже добрий стан. В квартирі залишається усе що на фото.
  • продано
    32 500 $
    1 016 $/м²

    Героев Майдана ул. (Червоноармейская), 57-А

    БЕЗ КОМИССИИ Героев Майдана
    1 комната
    32 / 16 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. 10 мес. назад
    1-кімнатна квартира по вул.Героїв Майдану Розташована на 5-му поверсі(шатровий дах) Загальна площа 32 кв.м,кухня 6 кв.м Є балкон з кімнати. Світла та простора квартира. В квартирі проживають квартиранти,можуть залишитись. Перегляд за домовленістю
  • продано
    37 500 $
    750 $/м²

    Українська, 24

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    50 / 27 / 9 м²
    этаж 2 из 2
    2 г. 10 мес. назад
    2-кімнатна квартира в центрі по вул.Українській (біля Органного залу) 2 поверх/2 поверхового будинку (над квартирою горище) Кімнати окремі. Квартира в хорошому житловому стані. Двоконтурний газовий котел. Залишаються меблі. Великий гарний доглянутий двір. Є місце для відпочинку
  • продано
    97 000 $
    1 177 $/м²

    Героев Майдана ул. (Червоноармейская), 43-В

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    82 / 40 / 17 м²
    этаж 4 из 9
    2012 год постройки
    2 г. 11 мес. назад
    Квартира в обжитому будинку 2012 року побудови по вул.Героїв Майдану Знаходиться на 4-му поверсі. Площа: 82,4/40,1/17,2 Квартира з ремонтом, дуже світла та простора. Є балкон з кімнати та лоджия з кухні. 2 санвузла (в одному ванна,в іншому душова кабіна) Італійська сантехніка. Індивідуальне газове опалення. Тепла підлога по всій квартирі(додатково є радіатори) Квартира оснащена інвенторним кондиціонером з розводкою системи подачі повітря по кімнатах (тепле та охолоджуюче) Залишаються кухонні меблі та побутова техніка. В наявності паркомісце з документами (площею 19 кв м)
  • продано
    47 500 $
    950 $/м²

    Фёдора Полетаева ул., 17

    3 комнаты
    50 / 35 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    3 г. 1 мес. назад